Презентаційні та корпоротивная фільми

  • Виготовлення рекламного презентаційного відеофільму, призначеного переважно для виставкових цілей потенційним споживачам. У фільмі розкриваються технологічні особливості виробництва продукції. Акцентується увага безпосередньо на якості, ринку збуту і інших основних економічних показниках привабливості продукції для споживача. Фільм носить легкий, більшою мірою рекламний, барвистий характер. Він повинен бути зрозумілий більшості потенційних споживачів. У фільмі використовується відео з великою кількістю крупних планів. Пріоритет віддається відео, а не тексту за кадром. Оптимальний хронометраж від 5 до 10 хвилин. Термін виготовлення від 15 до 40 днів.

 

  • Виготовлення корпоративного (інформаційно-презентаційного) фільму, метою якого є розкриття загального технологічного процесу виробництва тієї чи іншої продукції. Використовуються коментарі провідних фахівців і відгуки основних споживачів. У фільмі детально викладається інформація про економічний стан, перспективи розвитку та інвестиційної привабливості підприємства. Фільм носить професійний, іміджевий характер і орієнтований на потенційних інвесторів і партнерів, корпоративних замовників. Пріоритет при його виготовленні в рівній мірі віддається як відео, так і інформації за кадром. Оптимальний хронометраж від 10 до 20 хвилин. Термін виготовлення від 20 днів.
Виготовлення фільму включає:
  • Ознайомлення, підготовка і обробка інформації про підприємство. Написання початкового варіанту сценарію. Затвердження кошторису на виготовлення відеофільму. 3-4 дні.
  • Погодження та затвердження графіку зйомок. Проведення відео зйомки. Зйомки на підприємстві будуть носити постановочний характер і тільки в деяких випадках оперативний. Загальна кількість знімальних годин складатиме від 30год. і вище. (3-6 днів.)
  • Обробка і покадрова розшифровка відеоматеріалу (режисура), написання остаточного варіанту сценарію фільму та затвердження його керівництвом підприємства, 10-14 днів.
  • Монтаж відеофільму. Комп’ютерна графіка. Кількість монтажного часу від 12 днів.
  • Звукорежисура. Написання саун треків. Монтаж. 10 днів.
  • Начитка закадрового інформаційного тексту професійним диктором.
  • Затвердження відеофільму замовником.
Фільм, за бажанням замовника, може бути професійно озвучений англійською, німецькою, французькою та іншими мовами. Він може бути широко використаний на міжнародних виставках і презентаціях, як в Україні, так і за кордоном.